Powrót do czarowania

Dorosłość jest fajnaDorosłość jest fajna. Czasem ciężko nam się z nią zmierzyć. Jednak jesteśmy w pełni swobodnymi obywatelami, którzy decydują o swoim losie. Czasem jednak fajnie wrócić w myślach, czy też w swoich działaniach do czasów, kiedy to byliśmy młodymi osobami. Mieliśmy swoje ulubione filmy, książki, jak również kochaliśmy się w pewnych zespołach muzycznych. Może nie mieliśmy tak pełnej swobody jak teraz (w końcu mieliśmy nad głową swoich rodziców), jednak nie było też tak najgorzej. Jeżeli ktoś lubi wspominać to co było i miał swój ulubiony serial, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że spodoba się mu propozycja jaką ma dla niego Sarah Rees Brennan, która jest autorką książki “”Córka chaosu #sabrina2“.

Nastoletnia czarownica

“Sabrina, nastoletnia czarownica” była amerykańskim serialem telewizyjnym, który doczekał się kilku serii. Wiele młodych dziewczyn (i chłopców) z wypiekami na twarzy oglądało przygody nastoletniej rówieśnicy, która dowiedziała się, że jest czarownicą. Wychowywana przez dwie zwariowane ciotki, które posłały ją do normalnej szkoły musiała zapoznać się również z tajnikami czarowania. Nikt z “normalnych” ludzi nie wiedział kim tak naprawdę jest Sabrina. Nawet jej przyjaciele, a już w szczególności Harvey, który był jej chłopakiem. Sarah Rees Breenan postanowiła wrócić do tej kultowej postaci w swojej książce. Co tym razem czeka na nastoletnią czarownicę? Wielkie zmiany. Oto musi ona rozpocząć naukę w Akademii Sztuk Niewidzialnych. Przez to zmuszona jest do porzucenia swojego dotychczasowego życia. Musi odejść z Baxter High, zostawić przyjaciół oraz przede wszystkim Harveya. Nie jest łatwo, ale takie już są koleje losu czarownicy.

Seria niefortunnych przypadków


Na progu nowej szkoły Sabrina obiecuje swojej ciotce, że nie wpakuje się w żadne kłopoty. Jednak bardzo szybko niechcący łamie danie słowo, ponieważ przywołuje ducha, który przynosi wiecznie pecha. Dziewczyna chciała uratować życie swojej koleżance, jednak wyszło jej coś zupełnie innego. W efekcie tego duch sieje prawdziwe spustoszenie. Sabrina musi uzyskać pomoc. Do sprawy postanawia zaangażować dwie osoby. Pierwsza z nich to Prudence, która w szkole uważana jest za najbardziej bezlitosną, ale bardzo sprytną wiedźmę. Drugim człowiekiem jest Nick, który jest zabójczo przystojnym flirciarzem, jednak na czarach zna się jak mało kto wśród uczniów. Czy oboje będą chcieli pomóc spanikowanej Sabrinie? Warto się tego dowiedzieć. W “Córka chaosu #sabrina2” czeka na nas wiele wspaniałych fragmentów, dzięki którym będziemy mieli naprawdę co robić. Z wypiekami na twarzy przyjmiemy nową porcję przygód nastoletniej czarownicy.

People obraz autorstwa freepik - www.freepik.com